top of page

Arşiv Depolama Hizmeti

Belgelerinizi düzgün bir şekilde depolamak ve yönetmek, çevik ve verimli bir işletme ile verimsizliklerle dolu bir işletme arasındaki fark olabilir. Dosyalarınızı daha iyi yönetmenize yardımcı olması için bir kayıt depolama hizmeti sağlayıcısı kullanmanın başlıca avantajları şunlardır:

Çevresel Hasar Risklerinden Koruma


Saha dışı arşiv depolama tesisleri koruma düşünülerek tasarlanmıştır. Yangına dayanıklılık, sıcaklık ve nem kontrolleri, taşkın koruması gibi özellikler dahil.

Artan Ofis Alanı


Belgelerinizi saha dışında veya dijital olarak saklamak, ofisinizde yer açabileceğiniz ve dağınıklığı azaltabileceğiniz anlamına gelir.

 

Azalan Depolama Maliyetleri


Belgeleri kurumunuzun dışına taşımak veya elektronik olarak depolamak, maliyeti yüksek olan çalışma alanlarınızı daha uygun ihtiyaçlar için kullanabileceğiniz anlamına gelir.

 

Artan Güvenlik


Şirket dışı belge depolama tesisleri, 7/24 video kamera ile veya güvenlik personeli, son derece gelişmiş dijital güvenlik sistemleri ve sıkı erişim kontrolleri gibi özelliklerle son derece güvenlidir.

 

Yasal Uygunluk


Arşiv depolama hizmet sağlayıcıları, tüm ulusal ve ve yerel bilgi güvenliği yasalarına uyar ve özel bilgilerinizin risk altında olmamasını sağlar.

 

Artan Verimlilik


Gereksiz belgeleri ofisten çıkarmak ve organize olmak, çalışanların ihtiyaç duydukları belgeleri daha hızlı bulmalarına yardımcı olarak herkes için verimliliği ve üretkenliği artıracaktır.

bottom of page